Besyo hazırlık kursu kayıtları başladı. Spor lisesi hazırlık kursu Yeni dönem kayıt İstanbuldaki spor liseleri 2021 sezonu KAYITLARI BAŞLADI! Yeni sezon hazırlık kurslarımız başlamıştır Spor Eğitmeni,Branş Antrenörü Arayanlar Spor Lisesi ve Spor akademi Bilgisi 2021 Sezonu Antrenman Programı NEDEN BİZ

Ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

Mustafa Kemal ATATÜRK

Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.


Online : 2
Bugün : 158
Toplam : 669005
İp No : 184.72.102.217

Hakkımızda

HSR spor organizasyonları olarak 1990 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Vatandaşlarımızın beden ve ruh sağlığın gelişimine bilimsel (Akademik) anlamda yardımcı olmak.

Her Türlü Spor organizasyonlarını, akademisyen hocalar nezaretinde gerçekleştirerek, sporun geniş kitlelere yayılmasına olanak sağlamak ve herkes için spor bilincini vatandaşlarımıza aşılamak.

Ülkemizin sporunu daha ileri, dünya standartlarında bilimsel çizgiye oturtabilmek ve bu amaca yönelik taban ve üstü düzeyde sportif organizasyonlarda bulunmak, derneğimizin ana konuları arasında yer alır.

Bütün bu faaliyetlerde akademisyen kadromuzla beraber yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle hizmet vermekteyiz .

HSR´den mezun olan birçok genç arkadaşımız ülkemizin değişik yerlerinde beden eğitimi öğretmeni, antrenör, spor uzmanı, çeşitli kurum ve kuruluşlarda spor direktörü lüks işletme ve otellerde masör ve masöz olarak hizmet etmektedir.

Ayrıca sualtı sporları, sualtı ragbisi, sualtı hokeyi paletli yüzme ve tüplü dalış kursları ve halk oyunları yine uzman hocalarımız tarafından verilmektedir.

Başkalarının sizi şu hocayı tanıyoruz, bu hoca bizim adamımız, şu kadar para verirseniz bu işi hallederiz gibi sözlerine kanmayın!!!


istanbul spor akademisi - spor akademilerine hazırlık kursu - askeri liselere hazırlık kursu - adalar spor akademisi - arnavutköy spor akademisi - ataşehir spor akademisi - avcılar spor akademisi - bağcılar spor akademisi - bahçelievler spor akademisi - bakırköy spor akademisi - başakşehir spor akademisi - bayrampaşa spor akademisi - beşiktaş spor akademisi - beykoz spor akademisi - bayrampaşa spor akademisi - beylikdüzü spor akademisi - beyoğlu spor akademisi - büyükçekmece spor akademisi - çekmeköy spor akademisi - esenler spor akademisi - esenyurt spor akademisi - eyüp spor akademisi - fatih spor akademisi - gaziosmanpaşa spor akademisi - güngören spor akademisi - kadıköy spor akademisi - kağıthane spor akademisi - kartal spor akademisi - maltepe spor akademisi - pendik spor akademisi - sancaktepe spor akademisi - sarıyer spor akademisi - sultanbeyli spor akademisi - şile spor akademisi - şişli spor akademisi - tuzla spor akademisi - ümraniye spor akademisi - üsküdar spor akademisi - zeytinburnu spor akademisiRecep Kasap
Sınava girmeyi düşünenlerin kesinlikle okuması gereken bilgiler
[ Yazar Kadromuz ]

Hangi spor branşına ilgi duymaktasınız?
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yüzme
Diğer